Můj příběh-kdo jsem?

Jmenuji se Radek Doubek a od roku 2008 se živím jako pojistný poradce.  

Jak to všechno začalo.

Aniž bych si to uvědomoval moje nynější činnost začala již někde v mém dětství, kdy mě srdce táhlo do lesa později do hor vyšších a vyšších.

Stále jsem chtěl zdolávat zajímavější vrcholy a podívat se někam kde se smrtelník nedostane. A tak jednou přišel na řadu i Matterhorn – jeden z nejkrásnějších horských masívů. Jenže v té době mě nikdo neuměl pojistit. Ano do úpatí Matterhornu, ale dál ne. Přesto jsem jel. Poprvé a naposledy jsem takto zariskoval – nikdy to nezkoušejte! Ten pohled ze špičky Mattehornu si ale pamatuji dodnes. 

Po příjezdu jsem pátral kdo a za jakých podmínek i tyto extrémy pojistí. Trvalo to velmi dlouho než jsem našel řešení. Ale následně jsem toto šířil dál, protože po těchto informacích byla velká poptávka.

Dlouhodobě jsem nebyl spokojen se zaměstnaneckým  poměrem a jeho fungováním, a byl jsem dost mladý na to abych rezignoval na život. Vstoupil jsem tedy do podnikatelských vod. A i když stále i dnes slýchávám, že dělat to co tě baví a ještě si tím slušně vydělat – to se podaří málokomu, tak já mohu říci, že jsem jeden z těch šťastných.

Celý život miluji krásu hor. Souboj s přírodou jsem si vyzkoušel i v takových extrémech jako byl Pamír, Kavkaz, či Andy.

Hory mi dávají vše co potřebuji. A mnohému mě naučily. To co lidem často chybí (např.tolerance), tak v horách se bez toho neobejdete.

Láska k horám mi zůstala dodnes.

Když bojuji s přírodou a bojuji čestně, hory mi to vrátí a ukážou mi všechny krásy, kdybych bojoval nečestně tak mi to vrátí také, ale bohužel v té špatné podobě.

V podnikání to je stejné. Děláte-li svůj byznys od základu dobře, musí se Vám píle vrátit.

A dřív nebo později Vám klienti začnou volat sami. Od začátku svého podnikání jsem se specializoval na rizika. Rizika, jsou z mého pohledu důležitější, než levnější účet v bance. Život je totiž plný rizik, které si buď neuvědujeme, nebo je nechceme vidět.

Dnes bez pojistky nejedu ani na Slovensko. A i když jsem dal do pojistného krytí tisíce korun – stále to vidím jako nejlepší investici. Pořád je to minimum proti tomu jaké hodnoty kryje.

Tyto moje stránky jsou tedy hlavně o rizicích a informacích. Informace je totiž to nejdůležitější co můžete dostat. Mohou Vás posunou dál, ale také Vás zastavit před špatným krokem.

Pokud poptávate informace, které jsem nabral svou praxí, máte možnost je využít.

Snad žádná rozumná otázka není špatná, jen ta nevyslovená….mohu Vám s něčím pomoci?

NEBOJTE SE ZEPTAT