Reference

žádná z níže uvedených referencí NENÍ anonymní – kdo má a souhlasil přidal také odkaz na facebook. Všechny níže uvedené reference jsou dobrovolné. V případě, že je zde reference, která už není aktuální, nebo klient s ní již nesouhlasí může požádat daný klient o její vymazaní . Tímto je garantována nejen pravost této stránky, ale také její aktuálnost.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na doporučení od známeho na p. Doubka jsem si nechala pojistit syna. Po zkušenostech s pojistnými událostmi kdy bylo vše vždy rychle vyřízeno se skvělou, rychlou reakcí a domluva čehokoliv se týče v rámci pojištění jsem rozšířila pojistnou ochranu i na sebe.

Pana Doubka mohu jen doporučit.

Děkuji za profesionalitu.  Kotvasová Adriana Havířov

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Doubek Radek?

Doporučuji! Skvělý profesionální a lidský přístup. Dobrá, práce

Goldmann Petr Havířov

https://www.facebook.com/petr.goldmann

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Zdravím Vás pane Doubku,


    dovolte mi poděkovat  za Vaše služby. Poznala jsem Vás přes doporučení, kdy Vaše pověst Vás předcházela.

Kdykoliv jsem měla jakýkoliv dotaz ohledně pojištění vždy jste mi byl schopný vše vysvětlit tak abych to pochopila.  Také děkuji za kladné a rychle vyřízení pojistné události v kterém bych pravděpodobně tápala.

Děkuji  za váš profesionální a lidský přístup.
S přáním hezkého dne Jahnová Petra Opava

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dobrý den pane Doubku, 

děkuji za neustálý přísun pomocných a užitečných informací, které zasíláte. Hlavně za Váš čas, který tomuto věnujete… a v neposlední řadě za čas, který mi věnujete vždy, když se potřebuji zeptat, poradit, či řešit pojistnou událost. Že, to se mnou vždy vyplníte, odešlete a vše klapne… jako i tentokrát. 

Děkuji především za Váš přístup, že se mnou mluvíte jako člověk, kterému rozumím a ne jako úřední kniha 🙂  

Zdravím a pohodové dny přeji
Marcela Marmolová  – Paskov u Frýdku-Místku

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jmenuji se Imrich Nemec,

rád bych využil příležitosti a poděkoval za dlouholeté zkušenosti s poradcem panem Doubkem.

Všichni hledáme spolehlivé partnery jak v osobním tak v pracovním životě a já našel člověka, který mi řeší prakticky dnes už veškerý servis v rámci

pojištění jak rodiny, nemovitostí tak mé těžce budované firmy.

Dnes už neřeším a nehledám, když cokoli potřebuji v rámci pojištění a ostatních služeb rovnou volám pana Doubka.

Dostanu veškerý potřebný servis za slušnou a rozumnou cenu a hlavně osobní vstřícný přístup pro mé osobní či firemní potřeby.

Všem pouze mohu doporučit tohoto člověka.

Ing. Imrich Nemec

Jednatel PRAGUE IC OSTRAVA / PRAHA https://pragueic.cz/

Jednatel – PRAGUE IC   OSTRAVA / PRAHA

https://pragueic.cz/kontakt

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Dobrý večer pane Doubku,   

ráda bych Vám poděkovala za služby a servis, který jste nám poskytl i v nelehkých životních chvílích a situacích.

Letos to budou 3 roky, co Vaše služby využívám a nemůžu si Vás vynachválit. 

Se službami jsem byla vždy spokojena, i  vzdálenost, která mezi námi je, není problémem. Vždy v pohotovosti na telefonu a problém vyřešen.

Takže ještě jednou děkuji, za Váš pozitivní přístup a služby.  

 Těším se na další spolupráci.     

Hana Ježková,  Lipník nad Bečvou

https://www.facebook.com/hana.jezkova.96?fref=ts

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Dobrý den pane Doubku,

     chtěl bych Vám poděkovat za Váš osobitý přístup a rychlé nasazení ve všech mých otevřených pojistných smlouvách, ať už sjednání nových, změnu stávajících či doporučených rad v jiných případech. Velmi si vážím Vaši odbornosti a ochoty pomoci, které mi přispěly k vyjednání lepších podmínek prakticky ve všech mnou uzavřených smlouvách. Rád se opět na Vás obrátím s dalším případem a pevně doufám, že mi i nadále budete nabízet aktualizace a tipy na nové zajímavé finanční produkty.

S pozdravem

Michal Ballarin – Bolatice

https://www.facebook.com/michal.ballarin?fref=ts

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Dovolte mi, abych se i já se mohl vyjádřit  k práci pana Doubka.

S panem Doubkem jsem se seznámil před víc jak šesti lety. Tehdy jsem trochu neochotně přijal telefonickou nabídku schůzky. Spolu jsme zrevidovali mou životní pojistku, která byla uzavřena před řádkou let a již nereflektovala mé požadavky a nepokrývala rizika, která byla nově nutno brát v úvahu vzhledem k plánované rodině. Pojistku jsme přepracovali tak aby reflektovala veškeré mé požadavky, zahrnuli jsme do ní i manželku a následně i všechny tři děti.

S otázkami pojistného plnění jsem se nikdy osobně nezabýval. Oznámil jsem pojistnou událost panu Doubkovi, předal mu podklady a podepsal jím vyplněné dokumenty a zinkasoval pojistné plnění.

V současné době jsme domluveni na podpisu nové komplexní pojistky auta, kde jsme se dostali na cenu o víc jak 2000,- Kč nižší, než u stávající pojistky.

Jednání s panem Doubkem je příjemné. Je to seriózní člověk, který se ve své branži velmi dobře orientuje a pro svého klienta udělá vše, co je v jeho silách a to bezodkladně. Spolupráce s ním nekončí podpisem smlouvy, ale zajišťuje svým klientům plný servis sedm dní v týdnu a bez příliš velké nadsázky 24 hodin denně.

Svého klienta do ničeho nenutí, vždy předloží několik variant a své doporučení vždy zdůvodní.

Osobně mohu jeho služby doporučit.

RNDr. Miroslav Langer, Ph.D.

Institute of Computer Science
Faculty of Philosophy and Science in Opava
Silesian University in Opava

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

S  panem Doubkem jsem se seznámila na doporučení mé známé, je to už 8 let. Což je na dnešní dobu dlouho, když vezmeme v potaz, jak tito rádoby „poradci“, fungují.

Je velmi důležité si hlídat své finance, spořit na stáří, zabezpečit svůj majetek a hlavně – myslet na své zdraví a život. Je na trhu jistě mnoho produktů, které vám finanční poradci doporučí a vy platíte a platíte, když přijde k placení ze strany pojišťoven, zjistíte, že jste platili zbytečně

Toto určitě není případ pana Doubka, vzhledem ke svému zaměstnání mám sjednané i pojištění odpovědnosti, řídím služební auto a každá kolize, kterou způsobím, mne stojí maximálně 1.000,-

Pan Doubek je také člověk, který se chová velmi profesionálněNa domluvenou schůzku přijde včas, pokud by měl mít zpoždění, určitě klienta upozorní, je vždy na schůzku velmi dobře  připraven a pokud máte jakýkoliv dotaz i mimo sjednanou schůzku, můžete volat, psát SMS, E-mail, vždy se ozve a pomůže řešit vaši záležitost

Další věc, která se mi velmi líbí, hlídá za vás vaše sjednané produkty a v případě, že by bylo potřeba př. pojištění nemovitosti vylepšit, protože co bylo dobré před 8 lety, nemusí už dnes stačit, upozorní vás na tuto skutečnost a je jen na vás, zda svou smlouvu vylepšíte, nebo necháte být

Kdo dnes v uspěchané době hlídá možnosti, jak a co nejlépe zabezpečit? A na to já mám pana Doubka – hlídá finanční a pojišťovací trh za mne, jsem velmi ráda, že jsme se před osmi lety seznámili

Petra Kuchařová, oblastní ředitel Geco a.s.

Býškovice u Hranic na Moravě

http://www.geco.cz/home

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Zdravíme Vás pane Doubku,

    dovolte nám poděkovat Vám za Vaše služby. Známe se sice jen krátkou dobu, ale i to stačí k tomu, že jsme přesvědčeni o tom, že jste skutečně člověk na svém místě. Ani jeden z nás nemá čas ani chuť běhat po pojšťovnách a vyřizovat všeljaké papíry. Proto jsme moc rádi, že jak je potřeba stačí zvednout telefon a zavolat právě Vám. Vždy ochotně a hlavně rychle přijedete, vše srozumitelně vysvětlíte a hlavně tomu všemu rozumíne.

Mockrát Vám děkujeme za váš profesionální a lidský přístup.

S přáním pěkného dne Šmalcová, Šmalec  

Opava

https://www.facebook.com/verus.gilikova

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dovolte mi podělit se o mé zkušenosti s panem Doubkem,

  Již jsem se setkala s několika  ,,odborníky “ v této oblasti, ale jejich znalosti o pojištění mě nepřesvědčili o profesionalitě v tomto oboru.  Pan Doubek je opravdu profesionál, který své práci rozumí. Jedná opravdu rychle a je vždy ochoten pomoci či poradit. Když je potřeba vždy rychle přijel a vše za nás vyřídil, za což jsem moc ráda. Jako většina lidí nesnáším papírování a běhání po pojištovnách atd. a pan Doubek vždy  vše vyřeší za nás. Moc  děkujeme a určitě doporučujeme spolupráci.

 Veronika Kašná   OPAVA

https://www.facebook.com/veronika.kasna.5

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den pane Doubku,

chceme Vám poděkovat za rychlé vyřízení pojistné události, jsme opravdu spokojeni s Vaši prací. Jste ochoten po zavolání přijet kamkoliv a Vaše jednaní s klienty se nám opravdu líbí. Je velmi od Vás pěkné, že máte s klienty osobní kontakt a snahu jejich problémy řešit ke vzájemné spokojenosti. Vzhledem k dnešní uspěchané době Vám chceme ještě jednou moc poděkovat, za profesionální přístup a díky že jste nám vše sám vyřídil a mi jsme se nemuseli o nic starat děkujeme

Skoumalovi Šumperk

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den pane Doubku,

Hledal jsem vhodné životní pojištění hlavně pro sebe, ale také pro svou ženu. Poptal jsem životní pojistku od několika lidí (přímo od pojišťoven a nebo zprostředkovatelů). U jedné pojišťovny bychom spokojení byli asi mnohem více než jinde, ale bohužel tato pojišťovna jak jsme zjistili odmítá některé lidi pojistit pokud mají nějaké zdravotní záznamy.

Rád si vše sám prověřuji a sbírám informace. Pátral jsem tedy na internetu informace o pojistitelnosti a o rizikových osobách z hlediska uzavření živ. poj.. Přímo Google mi nabídnul článek na Vašem blogu https://radekdoubek.cz/nepojistitelne-osoby/. Po přečtení jsem Vás kontaktoval a domluvili jsme se na schůzce.

Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a nejednou jste mne příjemně překvapil. Jako další velmi pozitivní zkušenost bych uvedl – chtěl jsem ve své pojistce udělat jednu ne moc častou věc. Jiní dva poradci – „pojišťováci“ mi tvrdili, že to nejde – pojišťovna by to nedokázala vypočítat. Vy jste mi to vyřídil k naší naprosté spokojenosti – u Vás to najednou jde.

Z toho usuzuji, že máte nejenom jinak nastavený přístup ke klientovi, ale také odborné zkušenosti. Ostatní si jedou stále pořád to svoje a pokud má klient jiný požadavek, který není typický – nedokážou vyhovět.

Děkuji a věřím že se někdy opět uvidíme při úpravě pojistky či při jiné podobné věci.

S pozdravem,

Jakub Vystavěl, Prostějov.
 

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Pane Doubku,

 když se tak na to dívám asi jste nám byl souzený „shora“.

 Udělal jste nám první pojistku a za měsíc boom úraz, který rozhodil karty trochu jinak než bychom chtěly a vlastně od té doby jsme s vámi plně spokojeni,

Vaše služby jsou prvotřídní, váš servis neskutečný, ochota prostě cokoliv potřebuji vždy vyhovíte….

Takže určitě jsme za Vás vděční a neměnily bychom.

Lucie Lašáková   Vražné u Fulneku

https://www.facebook.com/luca.lasakovakopiecova?fref=ts

……………………………………………………………………………………………………………………………….

 Ptáte se, kdo je pan Doubek…. ?

    skvělý člověk, profesionál a jednička v oboru pojišťovnictví. Vstřícný, ochotný, vše dokáže vyřešit k naší spokojenosti. Pro nás velký kamarád, který je ochoten kdykoli přijet a projednat určitý problém u nás doma.

Moc Vám děkujeme za všechno, co pro nás děláte. Jste „pojišťovák“ , kterého práce baví a takových v dnešní době už moc není. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Dana a Jaroslav Mořkovští

Budišov nad Budišovkou

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den pane Doubku,

ráda bych Vám touto  cestou chtěla poděkovat za skvělou spolupráci s Vámi.

 Dostala jsem doporučení od mé maminky na Vás a jsem velice ráda, že jsem začala využívat Vašich služeb.

 I přes veškerou náročnost mých požadavků jsme našli společné řešení, které potřebuji pro sebe i syna. Doufám, že naše spolupráce bude i nadále pozitivně pokračovat. Vaše ochota a lidský přístup je v dnešní době velice vzácná a toho si ceníme.

Přeji hezký den

Radka Knoppová – Opava

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Vážený pane Doubku.


Moc děkuji, že jste!


Velice si vážím Vašeho lidského a profesionálního přístupu k nám „klientům“. 

Kdykoli napíší o radu, či pomoc, odezva trvá maximálně pár minut. Zrušení předešlých, chybných a zbytečných smluv bylo hotovo během chvilky . Také vyřešení úrazu mé dcery bylo bleskové. Jeden den se podepsaly papíry a za 4 dny už jsem měla peníze na účtě. Jsem velice ráda, že jste  vstoupil do naší rodiny.


S pozdravem Iveta Pavlenková,  Služovice- okres Opava

https://www.facebook.com/iveta.pavlenkova.1?fref=hovercard

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den pane Doubku, 

chtěla bych vám velice poděkovat za vstřícnou spolupráci, profesionalitu a osobní přístup.


Vaše pojištění mám již několik let a jsem velice spokojená s vaši ochotou a vstřícností  v oblasti řešení našich pojistných událostí. Jsem samoživitelka a proto nemám moc času a vždy když zavolám a požádám o pomoc pan Doubek velice ochotně přijede a vše vyřídí – beru to jako obrovskou výhodu, protože se nemusím vůbec o nic starat.


Proto bych chtěla ještě jednou velice poděkovat za vaše služby.

Moravcová Radka  –  Opava
……………………………………………………………………………………………………………………………….


                                                                                                                             

Dobrý den pane Doubku, chtěla bych vám toutou cestou poděkovat za váš profesionální přístup .

V dnešní uspěchané době, kdy nikdo nemá na nikoho a na nic čas, vy jste vzorným příkladem pro nás pro všechny.

Flexi životní pojištění mám 5 let a nikdy jsem z ní nečerpala, díky vám jsem si založila před půl rokem další, pro sebe a své děti. Jako matka samoživitelka opravdu nemám na rozhazování, ale tady jsem se přesvědčila, že to jsou zatím nejlépe investované peníze.

Zhruba před 4 měsíci se mi stal v práci úraz, díky němu jsem se dostala do pracovní neschopnosti. Finanční situace se o dost zhoršila a já byla ráda za to, že jsem využila vaši nabídky na tento produkt, díky kterému se nedostanu do žádne finanční ztráty. Ještě jednou vám tedy moc děkuji za vaši vstřícnost, ochotu, spolehlivost.

S pozdravem

Dagmar Stavinohová 

Opava

https://www.facebook.com/dagmar.stavinohova?pnref=lhc.friends

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Od té doby co pana Doubka znám, mám „přítele na telefonu“ a i když nás dělí od sebe více než 100km, není problém s komunikací čí jakýmkoliv servisem.   

Opravdu dokáže poradit a kdykoli odpovědět na dotazy, typ pojišťovacího agenta, kterých už moc není. 

Dle ostatních recenzí, je vidět, že toto je běžný standart pro všechny klienty bez rozdílů kilometrů.  Je vidět, že svou práci má rád a klient je u p.Doubka na prvním místě.

Brückner Kamil

Bohdíkov – Šumperk

https://www.facebook.com/kamil.bruckner?fref=ts

www.motoobleceni-kb.cz

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den pane Doubku,

ráda bych Vám poděkovala za vaše služby. Měla jsem různé požadavky a podmínky a vždy jste našel dobré řešení a vyhověl mi k mé spokojenosti.

Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

Ludmila Holušová

Opava Zlatníky

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Dobrý den,

ráda by jsem touto formou poděkovala a zároveň velmi pochválila za skvělou práci a individuální přístup při sepisování a úpravě pojistných smluv panu Doubkovi.

Jsem samoživitelka a bohužel jako takové mi především chybí finance. Ale protože s dětmi žijeme s jednoho platu, nemůžu si dovolit o něj přijít z důvodu nemocenské nebo úrazu. Obrátila jsem se proto na pana Doubka, který mi předložil návrh pojistky s různým doporučením, ale nikdy se nestalo, že by mě do něčeho nutil, tak jako mnoho jiných rádoby finančních a pojistných poradců. Vždy, když jsem měla problém jsem pana Doubka mohla kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a vždy mi pomohl k mé plné spokojenosti.

Není to jen pojistný poradce, ale především člověk se srdcem.

Naposled mi pomohl s pojistkou pro syna, u kterého jsem si myslela že mi ho žádná pojišťovna nepojistí z důvodů odumřelé ledviny. Ale pan Doubek mě přesvědčil o tom, že pojistit dokáže všechny lidičky bez rozdílu a to i se zdravotním hendikepem. A to vše za velmi rozumnou cenu, kterou si i já můžu dovolit. Ještě jednou velice děkuji za skvělou práci.        

Malíková Alena,  Sedliště okr. Frýdek-Místek  

https://www.facebook.com/alena.malikova.58

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Ráda bych touto formou chtěla poděkovat a informovat o práci p. Doubka.

Je až k neuvěření, že vzdálenost mezi námi je přes 300km, a i přesto spolu konzultujeme mou pojistku.

Vůbec jsme se neznali, měla jsem pro celou svoji rodinu (mne, syna a manžela) životní pojištění od FLEXI, ale ve skutečnosti jsem nevěděla, jaké parametry tato pojistná smlouva má. Nedůvěřovala jsem už paní, která mi pojistku zřizovala, především pro její nezájem o potřeby klienta, ale pouze o své sepsané smlouvy jako pojistný poradce. Proto jsem začala zjišťovat a hledat a na internetu jsem dle pozitivních recenzí zkusila oslovit p.Doubka. Vzhledem k dnešním možnostem všech moderních technologií není problém spolu komunikovat.

Poprosila jsem, aby se mi podíval na danou smlouvu. Nakonec jsem zjistila, že opravdu vůbec nevím, jaké parametry máme ve smlouvě, ale naopak mi také poradil a zařadil manželovi jako parametr do smlouvy „Neschopnost z důvodu úrazu“. Upravil ji, pozměnil k našim potřebám tak aby to vyhovovalo nám, nikoliv panu Doubkovi.

Zaujal mě jeho pozitivní přístup ke klientovi a především, že mi vysvětlil  „co kdyby“.. Neřeší svoje uzavřené smlouvy, ale spokojené klienty a jejich potřeby.

K tomu už nebylo daleko abychom uzavřeli pojistnou smlouvu na domácnost, když mi vysvětlil jak fungují jednotlivá rizika, a hlavně na co pojistku vůbec mám.

Veronika Halabudová, Jindřichův Hradec

https://www.facebook.com/veronika.halabudova.351

……………………………………………………………………………………………………………………………….

S panem Doubkem se známe již hezkou řádku let. Po prvních schůzkách, na kterých jsme se vzájemně „oklepávali“ a poznávali, jsme si kápli do noty. Líbil se mi jeho milý, lidský přístup. Nikdy zbytečně netlačil, aby uzavřel novou smlouvu. Má empatii. Dovede se vcítit do daného člověka a takzvaně ušít mu pojistku, dle  možností a hlavně na přání. Vždy mi dobře poradil. A mohu s klidem říct, že když se vyskytla  pojistná událost, vždy poradil a pomohl vyřídil. Má moji důvěru a mohu ho jen doporučit.

Špačková Martina  Brušperk

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Mé jméno je Jana Štablová,

chtěla bych touto cestou poděkovat za služby panu Radku Doubkovi, pojistil nejen mě, ale i syna a přítele. Syn a přítel úrazové  pojištění naštěstí zatím  nevyužili, já však pár měsíců po sepsání. Úraz pravé ruky pro mne znamenal pracovní neschopnost, která byla i s rehabilitací téměř 3 měsíce.
V té době jsem byla panu Doubkovi vděčná, neboť finance, které jsem dostala vyplacené pokryly rozdíl v nemocenské.
Nadále zůstáváme celá rodina službám pana Doubka věrní. A po první zkušenostech, se rozsah služeb a pojistného krytí, hodně rozšířil.

Musím říct, že je to poradce, který nemyslí především na svůj zisk, ale jeho prioritou je vyjít vstříc potřebám klienta a jeho možnostem.

 Jana Štablová, Ostrava

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Mám osobní a dlouholeté zkušenosti se svým finančním poradcem panem Radkem Doubkem, se kterým spolupracuji. Můj finanční poradce se mnou mluví o mých přáních, zaznamenává okamžitou situaci a vypracovává individuální řešení. Mám k němu plnou důvěruprotože vím, že jedná profesionálně, stará se mi o všechny smlouvy, ochotně vždy poradí a hlavně nic nevnucuje. A proto bych chtěla vyzdvihnout zejména kompletní servis, který mi můj finanční poradce nabízí.

Pavla Hümerová  Vítkov